Dwaj nowi wojownicy wkraczają na pole walki „A Total War Saga: Troy”

SEGA opublikowała informację, że już 28 stycznia w grze A Total War Saga: Troy pojawi się dwóch sławnych wojowników znanych z wersów Iliady.

A Total War Saga: Troy to najnowszy spin-off uznanej serii turowych gier strategicznych. W najnowszej grze studia Creative Assembly gracze mogą wziąć udział w wojnie trojańskiej.

Na 28 stycznia zaplanowana jest premiera pakietu frakcji Ajax & Diomedes, który wprowadzi dwóch sławnych wojowników znanych z wersów Iliady.

Ajax Wielki jest tarczą Achajów, lojalnym obrońcą znanym z niezrównanej siły i swej imponującej postury. Jego arsenał opiera się na powolnych, lecz ciężko uzbrojonych jednostkach piechoty defensywnej, zdolnej utrzymać zwarty frontowy szyk, oraz na wprawnych strzelcach, rażących wroga z dobrze bronionych pozycji.

Diomedes, król Argos, jest zaprawionym w bojach weteranem, któremu udało się uczynić swe miasto ważną potęgą w regionie, ustępującą jedynie wspaniałym Mykenom. Jednostki z jego arsenału specjalizują się w miażdżących atakach. Trzon sił stanowią wszechstronne jednostki piechoty toporników i szermierzy, a za wsparcie służą szybkie jednostki flankujące o niekiedy zaskakującym pochodzeniu.

Pakiet frakcji Ajasa i Diomedesa zawiera również dodatkową darmową zawartość dla wszystkich graczy A Total War Saga: Troy. Wśród nowej zawartości znajduje się Hefajstos, bóg kowali i wulkanów, oraz epicki wysłannik: rzemieślnik w boskiej służbie.

 

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu