Drugi sezon „Demon Slayer” coraz bliżej!

Demon Slayer (org. 鬼滅の刃, Kimetsu no Yaiba, w Polsce znane także jako Miecz pogromcy demonów) podbiło serca widzów na całym świecie. Ogromny sukces pierwszego sezonu potwierdziły rekordowo wysokie wyniki sprzedaży biletów na seanse filmu Demon Slayer: Mugen Train będącego kontynuacją serialu. Wygląda na to, że na ciąg dalszy nie będziemy już długo czekać.

Na oficjalnej stronie internetowej Demon Slayer pojawiły się zapowiedzi emisji pięciu odcinków specjalnych, które stanowić mają przypomnienie wydarzeń z pierwszego sezonu:

  • The Sibling’s Bond – 11 września, 19:00 czasu lokalnego,
  • Asakusa Arc – 12 września, 19:00 czasu lokalnego,
  • Tsuzumi Mansion Arc – 18 września, 19:00 czasu lokalnego,
  • Mt. Natagumo Arc – 19 września, 19:00 czasu lokalnego,
  • Hashira Meeting / Butterfly Mansion Arc – 23 września, 19:00 czasu lokalnego.

Maraton zakończy premierowa, z perspektywy japońskiej telewizji, emisja kinówki Mugen Train w dniu 25 września o godzinie 21:00 czasu lokalnego. Po seansie mają pojawić się szczegóły dotyczące drugiego sezonu serialu, znanego póki co jako Demon Slayer: Entertainment District Arc. Biorąc pod uwagę zapowiadane przez wydawcę aktywności promocyjne, planowane na drugą połowę września, przewiduje się, że pierwsze odcinki zobaczymy już w październiku!

Śledzicie historię Tanjiro i Nezuko?

Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu