„Dr. Death” – trailer serii opartej na prawdziwej, przerażającej historii

Dr. Death to nowa pozycja platformy Peacock. W sieci pojawił się właśnie zwiastun tego serialu, który oparto na prawdziwej i przerażającej historii.

Inspiracją do stworzenia produkcji jest historia doktora Christophera Duntscha. Mężczyzna był wschodzącą gwiazdą społeczności medycznej w Dallas – młody, charyzmatyczny i niesamowicie błyskotliwy, rozwijający swoją praktykę z dziedziny neurochirurgii. Nagle wszystko się jednak zmienia. Pacjenci przychodzący na złożoną, ale rutynową operację kręgosłupa zostają trwale okaleczeni lub… martwi. Liczba ofiar zaczyna rosnąć, dlatego dwóch chirurgów, w asyście młodego prokuratora, postanawiają zatrzymać działania Duntscha.

Dr. Death eksploruje pokręcony umysł socjopaty, a także ujawnia ogrom zaniedbań w systemie, który powinien bronić tych najbardziej tego potrzebujących.

W serialu zobaczymy Joshuę Jacksona, Aleca Baldwina i Christiana Slatera.

Miniseria ma pojawić się jeszcze tego lata.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu