DOOM Slayer został kolejną ofiarą koronawirusa

0
Myślicie, że to fake news? Nic bardziej mylnego. W grze DOOM z 1993 r. naprawdę pojawił się koronawirus.

Chociaż brzmi to absurdalnie to jest to prawda. Wszechobecny koronawirus pojawił się także w dwudziestosiedmioletniej protoplaście nadchodzącej gry DOOM Eternal.

Stało się to za sprawą moda Knee-deep in COVID-19, którego autorem jest Wesley de Waart. W ten sposób modder chciał zażartować sobie z całej sytuacji, dlatego na ewentualne poprawki większych błędów nie liczcie, a przynajmniej nie w błyskawicznym tempie.

Rozgrywka polega na tym, że musimy się cały czas poruszać, jeżeli nie chcemy sami przedwcześnie paść ofiarą wirusa — ponieważ sami tracimy energie co sekundę — to musimy zarażać wrogów za sprawą skażonego dotyku. Dlatego głównym założeniem jest wywołanie reakcji łańcuchowej, która załatwi całą sprawę za nas.

Co ciekawe, autor pomyślał także o systemie regeneracji. Mianowicie w grze znajdują się strzykawki ze szczepionką, które są zamiennikiem pancerza. Natomiast uleczyć możemy się poprzez zbieranie papieru toaletowego. Także jeżeli chcecie zagrać w namiastkę symulatora chorego na koronawirusa to z tego miejsca pobierzecie wszystkie potrzebne pliki.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.