„Doom Patrol” – zwiastun 3. sezonu

HBO Max wypuściło pełny zwiastun 3. sezonu serialu Doom Patrol. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Częściowo grupa wsparcia, a częściowo grupa superbohaterów – Doom Patrol to banda dziwaków o nadnaturalnych mocach, walczących o świat, który… nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Trzeci sezon rozpocznie się od kulminacji konfrontacji Dorothy z Candlemakerem, prowadzącej do ogromnej straty. Doom Patrol stanie na rozdrożu, a wybór jednej ścieżki nie będzie prosty. Każdy z członków tego zespołu zmierzy się z tym, kim jest i tym, kim chce być. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy za pomocą wehikułu czasu przybędzie Madame Rouge, ze specjalną misją… Cóż, gdyby tylko mogła ją sobie przypomnieć.

W Doom Patrol powrócą znani już widzom aktorzy, a dołączą do nich nowe twarze: między innymi Michelle Gomez, Ty Tennant czy Micah Joe Parker.

Premierę serialu zaplanowano na 23 września na HBO Max – tego dnia na platformie zadebiutują pierwsze trzy odcinki.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu