„Doom Patrol” – teaser 3. sezonu

Nareszcie jest – HBO Max opublikowało pierwszy teaser długo oczekiwanego trzeciego sezonu Doom Patrol. Premiera jeszcze w tym roku.

Doom Patrol to po części grupa wsparcia, a po części zespół superbohaterów. Ci posiadający moce bohaterowie walczą o świat, który nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Trzeci sezon Doom Patrol to kulminacja konfrontacji Dorothy z Candlemakerem, prowadzącej do strasznej straty. Grupa stoi na rozdrożu, a każdy z jej członków próbuje zmierzyć się z tym, kim jest i kim chciałby być. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy za pomocą wehikułu czasu, przybywa Madame Rouge z zamiarem zlecenia Doom Patrol bardzo specyficznej misji… Gdyby tylko mogła sobie przypomnieć, o jaką właściwie chodzi.

W Doom Patrol powrócą znani już aktorzy, ale pojawią się również nowe twarze – Michelle Gomez jako Madame Rouge, Micah Joe Parker, Wynn Everett, Miles Mussenden, Ty Tennant i inni.

Serial oparto na komiksach ze stajni DC.

Doom Patrol powróci na HBO Max 23 września – wówczas zadebiutują pierwsze trzy odcinki. Następne będą pojawiać się co tydzień, w każdy czwartek, aż do 11 listopada.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu