„DOOM 3: VR Edition” zwiastun premierowy

DOOM 3: VR Edition jest dostępny od wczoraj na PlayStation VR. Wyprodukowany przez Archiact przy współpracy id Software. Edycja VR przekształca tę strzelankę z elementami horroru akcji w niesamowite przeżycie w wirtualnej rzeczywistości.

Premierowy zwiastun gry zobaczycie tutaj:

„DOOM 3: VR Edition" zwiastun premierowy

Kompletna i ulepszona rozgrywka DOOM 3

Zawierający zarówno grę DOOM 3, jak i jej rozszerzenia – Resurrection of Evil oraz The Lost Mission – DOOM 3: VR Edition dostosowuje klasyczną strzelankę od id Software do technologii PSVR. Odkrywaj prawdę na temat mrocznych eksperymentów UAC, stawaj w szranki z bezbożnymi stworami w przerażających lokacjach i walcz arsenałem legendarnej broni zaopatrzonej w nowe tekstury, shadery oraz efekty dźwiękowe, stawiając czoła siłom piekielnym w trakcie ponad 15 godzin emocjonującej akcji.

Dopracowana z myślą o VR 

Zanurz się jeszcze głębiej w świecie grozy dzięki zupełnie nowym ulepszeniom wprowadzonym dla rzeczywistości wirtualnej, takim jak śledzenie ruchu głowy pozwalające na wyglądanie zza rogów, lepsze celowanie pod kątem przy użyciu broni zaopatrzonej w latarkę, funkcja szybkiego obracania się o 180 stopni, by w porę dostrzec podążające twoim śladem demony i zamontowany na nadgarstku wyświetlacz, dzięki któremu można sprawdzać stan zdrowia, pancerza i amunicji. 

Obsługa kontrolera celowniczego 

Chwyć potężny arsenał gromiący demony we własne ręce, dzięki pełnej obsłudze kontrolera celowniczego. Skorzystaj z jego precyzji, aby zaliczać idealne trafienia w głowę, z łatwością zerkać co jest za rogiem albo strzelać na ślepo zza osłony. Możesz też unikać ataków, nie zdejmując palca ze spustu. 

Natalia Jóźwiak
Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu