„Domek na prerii” doczeka się nowej wersji?

Tego się nie spodziewaliśmy. Choć po prawdzie, trudno też napisać, że dziwimy się i jesteśmy zaskoczeni. W dobie rebootów, kiedy każdy klasyk dostaje nowe życie, trudno nie przyswoić szybko wieści o tym, że nawet taka produkcja dostanie nowe życie.

Serial z 1974 roku, który doczekał się aż dziewięciu sezonów, powróci. U nas również można go było obejrzeć. Jakiś czas temu widzieliśmy nawet powtórki na jednym z telewizyjnych kanałów. Teraz jednak powstanie całkiem nowa wersja Domku na prerii.

Znowu będzie można obejrzeć przygody rodziny Ingallsów – Charlesa, Caroline, Mary, Laury i Carrie. Nie wiadomo jednak nic, poza tym, że za produkcję będą odpowiadać Paramount Television, Anonymous Content i Friendly Family Productions. Nie ujawniono, jak wierna książkom czy serialowi będzie nowa wersja albo kto w niej zagra. Na te wieści przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Co uważacie o pomyśle rebootu produkcji NBC?

Źródłohypable.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

1 komentarz

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu