Christopher Eccleston powróci do roli w „Doktorze Who” na 60 rocznicę!

Powodem jest dość ciekawe wydarzenie. 

Christopher Eccleston oficjalnie powraca do Doctor Who! Aktor znany z Thor: The Dark World potwierdził swoje zaangażowanie w obchody 60. rocznicy serialu, zdradził nawet kilka szczegółów na temat swojego nadchodzącego projektu!

Wiemy już, że Christopher Eccleston pracował nad nowymi dramatami audio dla Doctor Who i wygląda na to, że faktycznie maczał palce w czymś na 60. rocznicę serii. Podczas występu na FedConie podzielił się kilkoma szczegółami na temat swojego najnowszego projektu i opowiadał o swoim nowym współpracowniku.

„Zrobiłem coś wyjątkowego na 60. rocznicę i dla mnie chodziło o pracę z tym niesamowitym aktorem, niesamowitym człowiekiem o imieniu David Warner” – powiedział Eccleston publiczności. Następnie dodał, że naprawdę lubił pracować z Warnerem nad projektem.

Odcibrk specjalny na 60. rocznicę Doctor Who nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. W międzyczasie najnowszym członkiem obsady został Neil Patrick Harris, który pojawi się w specjalnym epizodzie z okazji sześćdziesięciolecia.

Wcześniej potwierdzono, że David Tennant i Catherine Tate ponownie wcielą się w swoje role, odpowiednio, Dziesiątego Doktora i Donny Noble, w odcinku specjalnym.

ŹródłoEpicStream
GrafikaEpicStream
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu