„Diuna” – nowy trailer zwiastuje epicką przygodę Paula Atrydy

Na kilka miesięcy przed oczekiwaną premierą filmu Diuna opublikowano trzyminutowy zwiastun produkcji. Zapowiada się ekscytująca przygoda!

Twórcy Diuny umiejętnie podsycają ekscytację wokół nadchodzącej premiery. Dopiero co w sieci ukazały się plakaty z najważniejszymi postaciami produkcji, a dzisiaj szerokiemu gronu odbiorców zaprezentowano dłuższy zwiastun. Kilkuminutowy klip przedstawia koncept fabularny oraz zapowiada epicki, pełen rozmachu konflikt.

W produkcję zaangażowano wiele gwiazd: Timothéego Chalameta (Tamte dni, tamte noce), Rebeccę Ferguson (Doktor Sen), Oscara Isaaca (nowe filmy z uniwersum Gwiezdnych wojen), Josha Brolina (Avengers: Wojna bez granica), Stellana Skarsgårda (Czarnobyl), Dave’a Bautistę (filmy Strażnicy Galaktyki), Zendayę (Spider-Man: Homecoming), Davida Dastmalchiana (Blade Runner 2049), Jasona Momoę (Gra o Tron) i wielu innych.

Diuna to adaptacja powieści Franka Herberta z 1965 roku. Historia zaliczana jest do klasyki science-fiction i cieszy się sympatią szerokiego grona fanów.

Premiera filmowej Diuny 15 października 2021 roku.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu