„Destiny 2: Poza Światłem” – nowy zwiastun i data premiery

Bungie opublikowało dziś nowy zwiastun Destiny 2: Poza Światłem.

10 listopada do gry Destiny 2 trafi nowy dodatek zatytułowany Poza Światłem. Wraz z nim zadebiutuje nowa lokacja — Europa.

To opustoszały, zamarznięty księżyc, który pod swą powierzchnią skrywa wiele tajemnic. Strażnicy wybiorą się na poszukiwanie zaginionej technologii ze Złotego Wieku, ukrytej głęboko pod lodową skorupą księżyca. Europa to również przepiękne widoki i niebezpieczne głębiny, a Strażnicy w trakcie swej wyprawy odwiedzą takie miejsca jak:

  • Ruiny Zmierzchu, czyli to, co pozostało z kolonii Clovisa Braya
  • Otchłań Asteriona, wierzchołek struktur Weksów
  • Grań Kadmosa, ostatnia znana lokalizacja Centrum Egzonaukowego Bray
  • Przejście Charona, centrum komunikacyjne Europy

Jakby tego było mało, to na miesiąc przed premierą dodatku subskrybenci usługi Xbox Game Pass mogą już teraz spróbować swoich sił w uznanych przez krytyków rozszerzeniach Forsaken oraz Shadowkeep na Xbox One.

W obu nowych odsłonach gracze odkryją tajemnice Dreaming City i stawią czoła złu obecnemu na księżycu. Co stało się z Cayde-6? Jaką mroczną moc obudziła Eris Morn? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdują się w nowych dodatkach.

Destiny 2: Forsaken – w ryzykownej ucieczce z więzienia Uldren i jego ośmiu baronów pokonali legendarnego Łowcę, Cayde-6 i rozpętali chaos na Reef. Zadaniem graczy będzie wzięcie sprawiedliwości w swoje ręce i wyruszenie w przygodę pełną wrogów, niespodziewanych sojuszy oraz tajemnic i skarbów czekających na odkrycie.

Destiny 2: Shadowkeep – nowe Koszmary wyłoniły się ze starożytnego zła, skrywanego pod powierzchnią księżyca. Ów zło, obudzone ciekawością Erin Mors, stanowi zagrożenie wykraczające poza jej percepcję.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu