„Descenders” – ekstremalna gra sportowa ma swoją datę premiery

Descenders to ekstremalna gra o swobodnych zjazdach rowerami, z proceduralnie generowanymi światami, w których każda pomyłka ma realne znaczenie. Czy powiedziesz swój zespół do chwały i zostaniesz następnym, legendarnym Descenderem?

Descenders to gra wyścigowa, o ekstremalnym sporcie opartym na jeździe rowerem w dół stromych, górskich stoków. Została opracowana przez holenderskie studio RageSquid, a swoją premierę ma 25 sierpnia tego roku w wersji na Playstation 4. W późniejszym terminie ma również ukazać się na Nintendo Switch.

Gracze, którzy zamówią Descenders w przedsprzedaży otrzymają zestawy rzadkich, świecących w ciemności elementów do personalizacji stroju, kasku i motocykla: Legacy Lux Set na PS4 lub Descent Lux Set na Nintendo Switch. Te przedmioty będzie można również odblokować w grze w miarę postępów.

"Descenders" - ekstremalna gra sportowa ma swoją datę premiery

Zwiastun nadchodzącej gry sportowej możecie zobaczyć tutaj:

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu