„Demon Slayer” – znamy datę premiery 2. sezonu na Netflixie

Fani anime Demon Slayer, znanego także jako Kimetsu no yaiba czy Miecz zabójcy demonów z pewnością ucieszą się na wieść, że drugi sezon produkcji niebawem pojawi się na Netflixie.

Nowe epizody Demon Slayer zadebiutują jeszcze w tym miesiącu, bowiem już 21 stycznia. Opis kolejnej serii głosi:

Po wizycie w rezydencji Rengoku, Tanjiro i jego kompani zgłaszają się na ochotnika do misji w Dystrykcie Rozrywki – miejscu, gdzie sprzedawane są pragnienia i rezydują demony. Podróżując u boku Pilara Dźwięku, Tengena, w poszukiwaniu przerażającego wroga, terroryzującego miasto, poprzysięgają zgładzić kreatury nocy.

Przypomnijmy, że nie tak dawno w kinach w Polsce zadebiutował pełnometrażowy film Demon Slayer: Mugen Train, którego recenzję przeczytacie tutaj:

Waszej uwadze polecamy także mangi, na podstawie których powstało anime, a które w Polsce wydaje Waneko:

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu