„Demon Slayer” – zdradzono datę premiery nowego sezonu

Demon Slayer (znany także jako Kimetsu no Yaiba oraz, na polskim rynku, Miecz Zabójcy Demonów) podbił serca otaku na całym świecie. Fani niecierpliwie wyczekują dalszego ciągu przygód Tanjiro i Nezuko. Ale już niedługo.

Po sobotniej telewizyjnej premierze filmu Kimetsu no Yaiba: Mugen Train w japońskiej telewizji, zdradzono szczegóły dotyczące kolejnych animowanych produkcji w ramach popularnej franczyzy.

10 października rozpoczęta zostanie emisja siedmioodcinkowego serialu skupiającego się na historii Mugen Train (Wiecznego Pociągu, w luźnym tłumaczeniu). Animacja rozszerzy fabułę znaną z filmu o około siedemdziesiąt nowych ujęć, nowe piosenki, dodatkowo rozwinięty zostanie wątek Rengoku.

Faktyczna kontynuacja przygody Tanjiro i Nezuko, po ich potyczce w pociągu, rozpocznie się 5 grudnia – wtedy na ekranach japońskich telewizorów zadebiutuje Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen (Entertainment Disctrict Arc). Pierwszy odcinek ma być specjalnym, jednogodzinnym show.

Zdradzono, że opening (Akeboshi – Poranna gwizda) oraz ending (Shirogane – Srebro) do serialowego Mugen Traina wykonuje LiSA, z kolei utwory dla Yuukaku-hen przygotowuje Aimer (opening: Zankyou Sanka – Pieśń echa; ending: Asa ga Kuru – Świt). LiSA może być znana fanom Demon Slayera jako wykonawczyni openingu i endingu pierwszego sezonu. Aimer natomiast możemy usłyszeć, m.in. w dwudziestym dziewiątym endingu Bleacha oraz pierwszym endingu Vinland Sagi.

Oglądaliście pierwszy sezon Demon Slayera?

Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu