„Dark Envoy” – nowe RPG od twórców „Tower of Time”

0
Zapowiedziane właśnie Dark Envoy to nieliniowa gra RPG z otwartym światem. Twórcy opisują Dark Envoy jako mieszankę Divinity, XCOM, Mass Effect i Dragon Age.

Dark Envoy ma być ciekawym połączeniem realiów fantasy z motywami science-fiction, które uświadczymy podczas zabawy z tym nieliniowym RPG.

Historia rozgrywać się będzie w bliżej nieokreślonym miejscu i czasie. Gracz znajdzie się w samym środku starcia dwóch cywilizacji: Ludzkiego Imperium i Starych Ras, których konflikt poruszył znanym nam światem. Naszych dwóch bohaterów, Kaela i Kiros, wyruszają w poszukiwaniu przygód. To, co spotkają na swojej drodze, zależy od podejmowanych przez nas decyzji.

Twórcy obiecują swobodną eksplorację i masę rozmaitych ścieżek na ukończenie przygotowanych dla nas zadań. Wykreowany na potrzeby gry świat możemy uratować lub zniszczyć, a mnogość dostępnych zakończeń osiągniemy poprzez podejmowanie decyzji i kształtowanie bohaterów.

Obejrzyjcie zwiastun:

Fabułę zamknięto w ramach izometrycznego RPG-a z systemem walki podzielonym na tury. Do tego 15 grywalnych klas postaci, oraz duży potencjał dla przechodzenia gry. Co ciekawe, przy tytule pracował uznany pisarz sci-fi, Michael Chatfield. Dark Envoy możemy ukończyć samotnie, w dwuosobowej kooperacji lub w module „Gracz kontra Świat”. Ten ostatni sprawia, że drugi gracz wciela się w rolę finalnego bossa w grze.

Dark Envoy ukaże się w drugiej połowie 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.