D23 2019: Sporo informacji o nowych produkcjach, które pojawią się na Disney+

0
Udostępniono trailery autorskich programów i seriali, które mają się pojawić na platformie Disney+. Dodatkowo zamieszczono informacje odnośnie zawartości platformy oraz abonamentu.

Encore! to program o przyjaźni i miłości do tańca. Producent wykonawczy Kristen Bell zrzesza byłych kolegów z liceum muzycznego, których zadaniem jest odtworzenie ich oryginalnego wykonania podczas zjazdu liceum. Emocje narastają, gdy dawni studenci spotykają się z dawnymi przyjaźniami,romansami, zwątpieniem i zabójczą choreografią. Z pomocą przychodzą najlepsi na Broadwayu. Czy to jednak wystarczy aby udało się odtworzyć musical?

Czeka nas również wielki powrót dużej marki Disneya. High School Musical: The Musical: The Series to serial, którego akcja dzieje się 15 lat po wydarzenia z filmowej trylogii i opowiada o grupie licealistów, którzy podobnie jak ich filmowe odpowiedniki wezmą udział w tytułowym musicalu. Pierwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków.

The World according to Jeff Goldblum to ciekawie zapowiadający się program gdzie Jeff Goldblum (znany m.in. z serii Jurassic Park) będzie podróżował po świecie i ukazywał go widzom. Jak mówi na zwiastunie „Ja nic nie wiem. Jestem tylko pokornym studentem”. Spojrzy swoim dociekliwym okiem na fanów tatuaży, produkcję lodów czy odwiedzi fabrykę butów.

Programy i seriale będą dostępne w momencie premiery platformy. Start Disney + zaplanowany jest na 12 listopada. Abonament miesięczny będzie kosztował 6,99 USD miesięcznie, a roczny abonament wyniesie 69,99 USD. Po premierze Disney + będzie dostępnych 7500 odcinków, 25 oryginalnych seriali, 400 tytułów filmów z biblioteki i 100 ostatnich wydań filmów teatralnych. Usługa będzie wolna od reklam, obsługiwana wyłącznie z opłat abonamentowych i będzie dostępna na konsolach do gier, telewizorach i podłączonych urządzeniach do przesyłania strumieniowego.

Disney+ pozwoli na pobieranie, co oznacza, że ​​wszystkie treści z usługi będą dostępne offline. W ramach nowego systemu będziesz mógł stworzyć swój profil Disney +, tworząc własnego awatara  z biblioteki dostępnych postaci, w tym dostosowanymi ustawieniami i profilami. Subskrybenci będą mogli jednocześnie strumieniować treści wideo na maksymalnie czterech zarejestrowanych urządzeniach bez dodatkowych opłat.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.