Czy to koniec serialu „Motherland: Fort Salem”?

Stacja Freeform ma na swoim koncie kilka całkiem dobrych seriali. Jednym z ostatnich, który zbiera przed telewizorem sporą publikę, jest dramat science fiction i fantasy pod tytułem Motherland: Fort Salem.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w Ameryce, gdzie czarownice zdecydowały się na walkę dla Stanów Zjednoczonych, przez co zaprzestano ich procesów. Śledzimy losy trzech młodych kobiet – widzimy, jak rozpoczynają swój trening jako bojowe wiedźmy, oraz jak trafiają na front. Czarownice są wysyłane do walk z terrorystami i demonami.

W obrazie występują: Taylor Hickson, Jessica Sutton, Ashley Nicole Williams, Amalia Holm, Demetria McKinney oraz Lyne Renée.

Wiadomo już, że druga odsłona nie będzie tą ostatnią. Stacja zdecydowała się na nakręcenie trzeciego i zarazem ostatniego sezonu produkcji. 

GrafikaFreeform
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu