Czy powstanie kontynuacja „Aladyna”?

0
Disney wziął się ostatnio za swoje bajki – tworząc z nich filmy. Mieliśmy już przygody słonia z wielkimi uszami, Simby, a także Aladyna. A w przygotowaniu są kolejne projekty. Skoro mowa o Aladynie – film zebrał całkiem pokaźną sumkę, ponad bilion amerykańskich dolarów. Nic więc dziwnego, że obraz, w którym wystąpili Will Smith, Naomi Scott i Mena Massoud wywołuje dyskusje twórców i osób u władzy w Disneyu.

Producent Dan Lin twierdzi, że zarobek, opinie fanów i listy od nich sugerują, iż chcielibyśmy zobaczyć kontynuację przygód bohaterów. Disney zastanawia się więc nad daniem nam tego, czego chcemy. Jak mówi Lin:

Teraz bierzemy to pod uwagę. Na początku, gdy tworzyliśmy film, chcieliśmy zrobić go najlepiej jak się da i pozwolić publice na zabranie głosu w kwestii ewentualnej dalszej części. I powiem, że publika chce więcej. Oglądała ten film kilka razy. Otrzymaliśmy mnóstwo listów od ludzi, którzy pisali, że jeszcze raz obejrzeli ten film, zabrali swoich przyjaciół i członków rodziny. I czujemy, że jest tutaj więcej historii do opowiedzenia. Chcemy ją potraktować tak jak potraktowaliśmy oryginalną wersję, nie chcemy robić krok po kroku tego samego.

A co wy o tym sądzicie?