Czy powstanie „John Wick 5”?

John Wick to jeden z tych bohaterów, których nie należy złościć. Nie wolno ruszać jego auta, a tym bardziej krzywdzić jego psa. W przeciwnym wypadku może to przynieść poważne konsekwencje, o czym przekonało się już kilku antagonistów.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że powstanie czwarta odsłona serii John Wick. Do tej pory mogliśmy obejrzeć trzy obrazy cyklu, zyskały one dobre opinie i przyciągnęły do kin pokaźną liczbę osób. Czwórka pojawi się w kinach. A kiedy? Lionsgate CEO John Feltheimer powiedział:

Jesteśmy zajęci przygotowaniem scenariuszy dwóch kolejnych części naszej franczyzy akcji Johna Wicka, z Johnem Wickiem 4 mającym pojawić się w kinach 31 maja 2022 roku. Mamy plany, by kręcić oba filmy, Johna Wicka 4 i 5 w tym samym momencie, kiedy Keanu będzie miał czas w przyszłym roku.

Tak, oznacza to, że powstanie także John Wick 5. Czy to dobra decyzja, jak uważacie?

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu