Czy powstanie „John Wick 5”?

John Wick to jeden z tych bohaterów, których nie należy złościć. Nie wolno ruszać jego auta, a tym bardziej krzywdzić jego psa. W przeciwnym wypadku może to przynieść poważne konsekwencje, o czym przekonało się już kilku antagonistów.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że powstanie czwarta odsłona serii John Wick. Do tej pory mogliśmy obejrzeć trzy obrazy cyklu, zyskały one dobre opinie i przyciągnęły do kin pokaźną liczbę osób. Czwórka pojawi się w kinach. A kiedy? Lionsgate CEO John Feltheimer powiedział:

Jesteśmy zajęci przygotowaniem scenariuszy dwóch kolejnych części naszej franczyzy akcji Johna Wicka, z Johnem Wickiem 4 mającym pojawić się w kinach 31 maja 2022 roku. Mamy plany, by kręcić oba filmy, Johna Wicka 4 i 5 w tym samym momencie, kiedy Keanu będzie miał czas w przyszłym roku.

Tak, oznacza to, że powstanie także John Wick 5. Czy to dobra decyzja, jak uważacie?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu