„Czerwona Sonja” – wiemy, kto stworzy scenariusz do filmu

The Hollywood Reporter donosi, że Tasha Huo, wraz z reżyserem Joeyem Solowayem, napiszą scenariusz do adaptacji Czerwonej Sonji, opartej na komiksowej wojowniczce z lat 70-tych.

„Od zawsze kochałam Red Sonję i czuję się zaszczycony, że mogę pomóc opowiedzieć jej historię i rozpocząć tę filmową podróż. Nie może być lepszego momentu w naszym świecie aby pokazać sposoby władania mocą przez Red Sonję oraz jej związku z naturą i naszą planetą”, powiedział Soloway. „To starożytna bohaterka z epickim powołaniem, a przeniesienie tego na ekran jest spełnieniem moich marzeń jako filmowca. Nie mogę się doczekać współpracy z Tashą nad tą wizją.”

Sonja to czerwonowłosa wojowniczka doskonale posługująca się mieczem, która walczy z nadprzyrodzonymi istotami. Postać ta została stworzona przez Roya Thomasa i Barry’ego Windsora Smitha dla Marvel Comics w roku 1973. Komiks jest wydawany do dziś przez Dynamite Entertainment.

To nie będzie pierwszy raz, kiedy Hollywood zabiera się za tę bohaterkę. Pierwsza adaptacja miała miejsce w 1985 roku w reżyserii Richarda Fleischera, w której wystąpili Arnold Schwarzenegger i Brigitte Nielsen.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu