„Cyberpunk: Edgerunners” – zapowiedź anime

Cyberpunk: Edgerunners – efekt współpracy CD PROJEKT RED i japońskiego studia TRIGGER Inc. – już niebawem trafi na Netflixa.

Jak czytamy w opisie, Cyberpunk: Edgerunners to dziesięcioodcinkowa opowieść o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w niebezpiecznym mieście przyszłości omamionym technologią i modyfikowaniem ciała. Żeby przeżyć, postanawia zaryzykować wszystko i zostać jednym z edgerunnerów, wyjętych spod prawa najemników zwanych też cyberpunkami.

Produkcją anime osadzonego w futurystycznym uniwersum zajmuje się CD PROJEKT RED, zaś animacją japońskie studio TRIGGER (Food Wars! The Second Plate, Kill La Kill, My Hero Academia). Za reżyserię odpowiada Hiroyuki Imaishi (Tengen Toppa Gurren LagannPromare), a adaptację scenariusza: Yoshiki Usa (SSSS.GridmanPromare) oraz Masahirko Otsuka (Tengen Toppa Gurren LagannKill La KillPromare). Ścieżkę dźwiękową skomponował Akira Yamaoka (Silent Kill).

Premiera anime już we wrześniu na platformie Netflix.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu