„Cyberpunk 2077” – ujawniono pojazdy dostępne w Night City

Im bliżej do premiery gry Cyberpunk 2077, tym CD Projekt RED chętniej dzieli się kolejnymi szczegółami ze świata Night City.

Tak jak zapowiadano nowy odcinek internetowego cyklu Night City Wire skupił się na prezentacji pojazdów, którymi będziemy poruszać się po fikcyjnym mieście.

W grze zasiądziemy nie tylko za kierownicą samochodową, ale także motocyklową.

Oczywiście, samochody w Cyberpunku 2077 są wzorowane na prawdziwych, dlatego na poniższym materiale możecie zobaczyć m.in. auto marki Lexus oraz zawodowego kierowcę rajdowego, Tomasza Czopika. Co ważne, dźwięk każdego samochodu był oddzielnie nagrywany, dzięki temu, że na tylnej rejestracji był specjalnie umieszczony mikrofon. Najważniejsze jest jednak to, że w grze zobaczymy prawdziwe auto Porsche 911 Turbo, którego wirtualnym właścicielem jest sam Johnny Silverhand (w tej roli Keanu Reaves).

Natomiast w samej grze będziemy mogli wziąć udział w wyścigach i przetestować zarówno klasyczne, jak i nowoczesne bryki.

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu