„Crysis Remastered Trilogy” będzie na konsolach po polsku

Zremasterowana trylogia Crysis otrzyma na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch polonizację. 

Crysis Remastered Trilogy to wszystkie kampanie dla pojedynczego gracza z legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanek CrysisCrysis 2 i Crysis 3 dostosowane jakościowo do możliwości współczesnych konsol.

Crysis Remastered
Prosta misja ratunkowa stała się polem wielkiej bitwy, gdy kosmiczni najeźdźcy zaatakowali archipelag wysp Lingshan. Wcielasz się w superżołnierza o imieniu Nomad, uzbrojonego w potężny nanokombinezon o niezwykłych umiejętnościach. Użyj szerokiego arsenału broni modułowej, dostosuj swoją taktykę i sprzęt, aby pokonać wszystkich wrogów w ogromnym, otwartym świecie.

Crysis 2 Remastered
Kosmici wrócili do świata spustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy pustoszą Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty dysponujesz technologią pozwalającą stawić im opór. Wyposażony w ulepszony Nanokombinezon 2.0, dostosuj go oraz broń w czasie rzeczywistym do swoich preferencji i odblokuj potężne nowe umiejętności, walcząc o przetrwanie ludzkości.

Crysis 3 Remastered
Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok. W dalszym ciągu poszukujesz Cepida Alfa, jednak teraz musisz również odkryć prawdę na temat korporacji CELL, która przeobraziła Nowy Jork w rozległy las deszczowy osłonięty gigantyczną nanokopułą. Walcz przedzierając się przez siedem odrębnych dzielnic i miażdż przeciwników brutalną siłą, korzystając z doskonałej technologii nanokombinezonu, lub skradaj się, aby osiągnąć cel i zostać cichym zbawicielem ludzkości. Gdy pod ręką masz nowy, potężny i zabójczy łuk – Drapieżcę, każdy sposób na uratowanie świata jest dobry.

Crysis Remastered na Nintendo Switch to ta sama, co przed laty akcja i efektowna rozgrywka dla pojedynczego gracza w otwartym świecie oraz dopieszczona, zremasterowana grafika z ulepszonymi modelami i wysokiej jakości teksturami.

Koch Media, wiodący globalny partner wydawniczy oraz developer gier Crytek ogłaszają dziś wspólnie, że edycje pudełkowe Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One oraz Crysis Remastered na Nintendo Switch będą dostępne w polskiej wersji językowej. Crysis Remastered otrzyma polskie (i angielskie) napisy, natomiast Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered otrzymają polskie napisy oraz dubbing (a także oba te elementy po angielsku).

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu