„Cruella” – Emma Stone jako De Mon w pierwszym zwiastunie!

Walt Disney Studios opublikowało długo wyczekiwany zwiastun filmu Cruella, w którym główną rolę zagra nagrodzona Oscarem Emma Stone.

Produkcja to film aktorski o młodości jednej z najbardziej znanych disneyowskich antagonistek – Cruelli De Mon. Fabułę obrazu osadzono w Londynie w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Będziemy śledzić losy Estelli – bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by wyrobić sobie nazwisko w świecie projektantów. Zaprzyjaźnia się ona z dwójką młodych złodziei, doceniających jej „psotliwy” charakter.

Pewnego dnia dryg do mody bohaterki zostaje zauważony przez modową legendę, baronową von Hellman, druzgocąco szykowną kobietę. Ale relacja między nią a Estellą nadaje bieg wydarzeniom, które sprawią, że protagonistka zaakceptuje swoją łobuzerską stronę, stając się szorstką, modną, ale i lubującą się w zemście Cruellą.

Jak już wspomnieliśmy, w głównej roli zobaczymy Emmę Stone, a partnerować jej będzie Emma Thompson. Dołączą do nich Joel Fry (Gra o Tron), Paul Walter Hauser (Ja, Tonya), Kirby Howell-Baptiste (Obsesja Eve) i Emily Beecham.

Cruella została wyreżyserowana przez twórcę Ja, Tonya – Craiga Gillespiego, a scenariusz wyszedł spod rąk Dany Fox i Tony’ego McNamary.

Film ma zadebiutować w kinach 28 maja.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu