„Creepshow” – zwiastun drugiego sezonu

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Creepshow. Kiedy premiera?

Pierwsza odsłona produkcji pobiła rekordy widzów na Shudderze – platformie streamingowej publikującej horrory, thrillery i obrazy pełne suspensu. Zanotowano też spory wzrost nowych rejestracji, a Creepshow stał się najlepiej oglądanym serialem w historii platformy.

Na razie znamy szczegóły czterech z sześciu epizodów drugiego sezonu. Pierwszy, zatytułowany Shapeshifters Anonymous, składający się z dwóch części, został oparty na opowiadaniu J.A. Konratha o nieszczęśniku, który musi skorzystać z pomocy grupy wilkołaków. Pesticide to historia tępiciela, który zawarł piekielną umowę. Model Kid z kolei opowie o dwunastoletnim fanie potworów, próbującym uciec od nieciekawej rzeczywistości.

Seria została wyprodukowana przez Grega Nicotero (The Walking Dead) i oparta na filmie George’a A. Romero z 1982 roku.

Sześcioodcinkowy serial Creepshow ma zadebiutować 1 kwietnia na Shudder.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu