„Crave” – nowa powieść o wampirach doczeka się filmowej adaptacji

3
Jak podaje The Hollywood Reporter, Universal Pictures oficjalnie nabyło prawa do ekranizacji najnowszej powieści Tracy Wolff, zatytułowanej Crave. Autorka bestsellerów tym razem powraca z romansem o wampirach. 

Książka określana jest jako feministyczna historia nowej generacji o wampirach. Główną bohaterką powieści jest dziewczyna, która zakochuje się w księciu wampirów, przez co znajduje się w środku konfliktu między ścierającymi się frakcjami.

Wszystko się zmieniło, kiedy weszłam do akademii. To nie jest normalne miejsce ani zwykli studenci. Oto jestem śmiertelnikiem wśród bogów… lub potworów. Nadal nie mogę zdecydować, do której z tych walczących frakcji należę, jeśli w ogóle należę. Wiem tylko, że łączy ich nienawiść do mnie. Dodatkowo pojawia się Jaxon Vega. Wampir z zabójczymi sekretami, który niczego nie czuł od stu lat. Ale jest w nim coś, co do mnie wzywa, coś zniszczonego, co w jakiś sposób pasuje do tego, co zniszczone we mnie. 

Tracy Wolff jest jedną z najlepiej sprzedających się autorek „New York Timesa”. Napisała już ponad sześćdziesiąt powieści, od utworów przygodowych, po młodzieżowe romanse. Jej prace obejmują serię książek The Ethan Frost, Phantom Wheel, Flamebound i The Hero Agenda. 

Adaptacja filmu Crave będzie nadzorowana przez wiceprezesa Universal Pictures, Jeyuna Munforda oraz Christine Sun.

3 komentarzy

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.