„Cosmic Sin” – Bruce Willis i Frank Grillo w nowym zwiastunie

Saban Films opublikował oficjalny zwiastun filmu Cosmic Sin, w którym wystąpi zdobywca Złotego Globu Bruce Willis (Szklana Pułapka, Pulp Fiction) i Frank Grillo (Noc oczyszczenia: Czas wyboru, Avengers: Koniec Gry).

Willisa i Grillo zobaczymy w przygodzie sci-fi, której akcja rozgrywa się w roku 2524, czterysta lat po tym, jak ludzie zaczęli kolonizować zewnętrzne planety. Emerytowany generał wojskowy James Ford (Willis) zostaje wezwany do służby po tym, jak żołnierze na odległej planecie zostają zaatakowani przez wrogą flotę obcych. Zagrożenie dla rasy ludzkiej eskaluje do nieuchronnej wojny międzygwiezdnej. Generał Ford łączy siły z generałem Eronem Ryle (Grillo) i zespołem elitarnych żołnierzy w celu powtrzymania ataku kosmitów.

W produkcji wystąpią także m.in. Frank Grillo, Adelaide Kane i Luke Wilson. Film pojawi się w kinach i w wersji cyfrowej w piątek – 12 marca.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu