Colin Farrell w roli Pingwina w spin-offie „Batmana”

HBO Max stworzy serial będący spin-offem nadchodzącego filmu Batman. W nim będziemy mogli zobaczyć Colina Farrella w roli Pingwina.

Jak donoszą źródła, głównym bohaterem fabuły nowej serii będzie Oswald Cobblepot, czyli wspomniany Pingwin. Historia ma się skupić na przeszłości bohatera i ukazać jego dojście do władzy w Gotham. Co ciekawe, Farrell, oprócz głównej roli, będzie również producentem wykonawczym nadchodzącego obrazu.

Warto wspomnieć, że postać Pingwina była już wielokrotnie eksplorowana i przedstawiana na ekranie. W bohatera wcielali się między innymi Danny DeVito w Powrocie Batmana z 1992 roku, a także Robin Lord Taylor w serialu Gotham.

Nadchodząca produkcja od HBO Max jest jeszcze na wczesnym etapie. Na razie nie wiemy, kiedy ma potencjalnie zadebiutować. Batman natomiast, z Robertem Pattisonem w roli głównej, pojawi się w marcu przyszłego roku.

ŹródłoDeadline
GrafikaProGamer
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu