„Cobra Kai” – trailer 4. sezonu oraz data premiery

Netflix opublikował oficjalny trailer oczekiwanego czwartego sezonu serialu Cobra Kai pokazując, czego fani mogą się spodziewać.

Wiemy również, kiedy serial pojawi się na platformie Netflix.

W produkcji ponownie możemy zobaczyć Ralpha Macchio i Williama Zabka w swoich rolach z filmów The Karate Kid. Ich postaci wracają trzydzieści lat po wydarzeniach z Turnieju Karate. Johnny próbuje się odbić i otwiera swoje karate dojo, jednocześnie ponownie rozniecając ogień rywalizacji między sobą a swoim dawnym przeciwnikiem, Danielem. Choć Daniel ma na koncie sukcesy, to nie może on znaleźć w życiu balansu odkąd nie prowadzi go jego mentor, Mr. Miyagi.

Sezon 4 będzie opowiadać o wydarzeniach po akcji finału trzeciego sezonu, w którym fani po raz ostatni widzieli Johnny’ego Lawrence’a i Daniela LaRusso, którzy w końcu połączyli siły, aby pokonać Johna Kreese’a w All Valley Karate Tournament.

Jednak, gdy zawiązali nowy sojusz, Kreese zwerbował również starego przyjaciela, aby pomógł mu pokonać Johnny’ego i Daniela.

Nowy sezon wprowadzi również nowe postacie w postaci Dallas Dupree Young jako Kenny i Oona O’Brien jako Devon.

Scenariuszem i producentem wykonawczym Cobra Kai są Heald, Hurwitz i Hayden Schlossberg. Wszystko będzie pod czujnym okiem Counterbalance Entertainment. Producentami wykonawczymi są Ralph Macchio, William Zabka, Will Smith, James Lassiter i Caleeb Pinkett z Overbrook Entertainment. Do tej listy trzeba oczywiście dodać Susan Ekins we współpracy z Sony Pictures Television.

Nowy sezon Cobra Kai pojawi się w grudniu.

ŹródłoComingsoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu