„Cobra Kai: The Karate Kid Saga” – Netflix promuje przejęty od Youtube’a serial grą

Cobra Kai to serialowa kontynuacja filmu Karate Kid z 1984 r., która trafi na Netfliksa. Firma postanowiła uświetnić premierę nową grą komputerową.

Serial Cobra Kai możecie kojarzyć z Youtube Premium, gdyż do niedawna to właśnie tam się znajdował. Jednak po wyprodukowaniu dwóch sezonów autorzy nie byli zainteresowani przedłużeniem umowy z Youtubem i postanowili trzeci sezon opublikować na innej platformie, którą okazał się Netflix i pierwsze dwa będzie można obejrzeć już 28 sierpnia.

https://youtu.be/MLpyi-oVoIY

Z tej okazji firma ujawniła współpracę ze studiem GameMill Entertainment, w ramach której stworzyli grę przeznaczoną na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch. Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues trafi do sprzedaży 27 października i będzie składać się z 28 misji, podczas których zmierzymy się z kolejnymi przeciwnikami z filmu oraz usłyszymy głosy znanych aktorów jak William Zabka czy Ralph Macchio.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu