Co dalej z serialem „The Order”?

Nie znamy dnia ani godziny. Serialomaniacy, którzy polubili jakąś produkcję w odcinkach, często z dnia na dzień dowiadują się o losie ich ulubionego obrazu. Czasem producent daje tytułowi kolejny sezon, a czasem go anuluje. Jaką decyzję podjęto odnośnie serialu The Order, który u nas można obejrzeć na Netflixie?

Produkcja o wilkołakach i władających magią nie należy może do najbardziej ambitnych, to typowe guilty pleasure, jednak grono widzów z utęsknieniem wyczekiwało informacji o trzecim sezonie obrazu. Niestety mamy dla nich złą wiadomość.

Netflix zdecydował, że The Order nie wróci z kolejną odsłoną. Anulowano serial. Widzowie będą musieli pożegnać się z Jackiem i jego przyjaciółmi. Twórca produkcji, Dennis Heaton, zamieścił krótką informację o tym, co czekałoby widzów w kolejnym sezonie.

Jeśli znacie serial, wiecie, jak zakończyła się jego druga odsłona. Można było się spodziewać, że martwa bohaterka długo taka nie pozostanie, szkoda, że nie zobaczymy, co dokładnie wymyślili dla protagonistów scenarzyści.

Źródłotvline.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu