Chris Evans wcieli się w legendę kina w nowym filmie!

Według najnowszych doniesień portalu Deadline, Chris Evans ma zagrać Gene’a Kelly’ego w nadchodzącym filmie o legendarnym aktorze, tancerzu i reżyserze.

Jak możemy się dowiedzieć film oparty jest na oryginalnym pomyśle Evansa. Skupi się na 12-letnim chłopcu, który pracuje na planie MGM w 1952 roku i nawiązuje wyimaginowaną przyjaźń z kultowym aktorem Genem Kellym. W chwili obecnej żadne studio nie jest związane z filmem, nie ma też żadnych innych konkretnych informacji na temat produkcji

Wiadomo też, że Evans  wraz z Markiem Kassem będą producentami tej nadchodzącej nowości.  Dodatkowo do współpracy zaproszono T-Street Productions Riana Johnsona i Rama Bergmana, a trzykrotnie nominowany do Oscara John Logan napisze scenariusz.

Nadchodzący film będzie ponownym spotkaniem dla tria Johnson, Bergman i Evans, którzy pracowali razem w przebojowym filmie Na noże.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu