„Chivalry 2” z pierwszym rozszerzeniem. Oto „House Galencourt”

Tripwire Presents i Torn Banner Studios wypuścili pierwsze rozszerzenie do Chivalry 2 na platformy PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC.

Najlepsze średniowieczne pole bitwy ciągle rośnie dzięki coraz większej liczbie graczy, którzy zdecydowali się na zabawę w zdobywającym nagrody i przychylne recenzje (także od naszej redaktorki, Klaudyny), multiplayerowym hicie Chivalry 2.

Developer Torn Banner Studios, wydawca Tripwire Presents i globalny partner wydawniczy wersji fizycznych Deep Silver z radością ogłaszają premierę pierwszej darmowej aktualizacji do Chivalry 2. Steve Piggott, CEO i Creative Director w Torn Banner Studios, ujawnił, co ma ona wnosić do gry:

W momencie premiery Chivalry 2 było tylko fundamentem, specjalnie opracowanym, aby go rozbudowywać. Dzisiejsza aktualizacja to pierwszy krok w kierunku podwojenia rozmiaru i zakresu Chivalry 2 zupełnie za darmo. Mamy nadzieję, że graczom się spodoba!

Dostępna już od dziś na PC (przez Epic Games Store), oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 Xbox One i Xbox Series X|S, darmowa aktualizacja House Galencourt wprowadza dwie nowe mapy, zupełnie nowy tryb rozgrywki, powrót kamery śledzącej strzały, uwielbianej przez fanów oryginalnego Chivalry: Medieval Warfare, ponad 60 opcji dostosowywania wyglądu zbroi i broni, i więcej!

Główne cechy aktualizacji House Galencourt do Chivalry 2 to:

  • Galencourt (nowa mapa celu drużynowego): Masoni prowadzą brutalne oblężenie na Wielkie Miasto Galencourt, mieszczące kościół Agathy. Zdobądź fortyfikacje o wielkich murach, wysadź w powietrze statki w porcie, a następnie zbezcześć relikwie i grobowiec Feydrida!
  • Courtyard (nowa mapa trybów team deathmatch/free-for-all/areny): Umowa o rozstrzygnięciu bitwy o Dziedziniec przez pojedynek czempionów zostaje zerwana, gdy niczego niepodejrzewający szlachcice zostają wciągnięci w rzeź.
  • Tryb areny: Weź udział w bardziej zażartych bitwach na mniejszą skalę, koncentrujących się na pracy zespołowej w tym zupełnie nowym trybie gry, obejmującym walkę drużynową 3 na 3, w której zwycięzcami zostaną ci, którzy pierwsi wygrają 5 rund. Tryb areny będzie grywalny na specjalnych wersjach trzech map: Tournament Grounds, Fighting Pits i nowej Courtyard.
  • Kamera śledząca strzały: Powracająca w odpowiedzi na żądanie fanów, ulubiona przez łuczników kamera znana z Chivalry: Medieval Warfare, kamera „przyczepiona” do strzały, tworząca niezapomniane ujęcia.
  • Ponad 60 nowych sposobów dostosowywania ekwipunku: Zbrojownia otrzyma ponad 60 nowych broni, zbroi, kwestii głosowych i więcej, aby gracz mógł jeszcze bardziej dostosować rycerzy do swojego stylu. Najciekawsze przedmioty to, między innymi, Miecz Argona, Buława Miażdżąca Czaszki, Tarcza Złotego Liścia i wiele więcej!
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu