„Children of Morta” z nową zawartością w 2020 roku

0
Children of Morta, nastawione na narrację RPG akcji stworzone przez Dead Mage i wydane przez 11 bit studios, dostanie mnóstwo nowej zawartości w nadchodzącym roku. Swoje plany studio przedstawia z pomocą deweloperskiej mapy.

Najnowsza pozycja z wydawniczego portfolio 11 bit studios okazała się ogromnym sukcesem – komercyjnym i kreatywnym. Koszt produkcji gry zwrócił się po trzech dniach obecności na rynku, a Children of Morta zyskało uznanie w oczach krytyków i graczy.

11 bit studios z przyjemnością oferuje więc oddanym fanom gry kolejną porcję atrakcji. Ponadto – tak jak spodziewali się gracze – większość nowej zawartości będzie darmowa dla wszystkich, którzy już posiadają grę. Jedynym płatnym rozszerzeniem będą ….. . Zobaczmy co czeka rodzinę Bergsonów w nowym roku:

  • Świątynia Wyzwania (I) wprowadzi wyższy poziom trudność oraz paczkę z ponad 20 nowymi przedmiotami,
  • Zajazd Wschodzącego Słońca (II) to tryb New Game+, gracze będą mogli przenieść do niego wszystkie postacie, ich umiejętności, walutę, ulepszenia warsztatu z pierwszego ukończenia gry,
  • Zdarzenie losowe (!) oznacza dokładnie to, co mówi nazwa – nigdy nie wiesz co tu spotkasz!,
  • W Domu Bergsonów (III) czeka nowa grywalna postać,
  • Sanktuarium Drużyny (IV) dodaje oczekiwany tryb sieciowej kooperacji,
  • Świątynia Nieskończoności (V) to seria aren z falami wrogów do pokonania, mini-bossami i bossem. Tryb nieskończoności również wspiera sieciową kooperację,
  • Skarb (VI) zawiera ponad 30 nowych przedmiotów,
  • Wszystko to ma przygotować herosów na podróż Niezbadane Ziemie (VII). Następna wyprawa Bergsonów to całkiem nowy rozdział z głównym questem, wydarzeniem w rodzinnym domu, kolejną grywalną postacią, nowymi przeciwnikami i nowym bossem.

>>>Polecamy: Children of Morta – recenzja gry<<<

Na koniec niespodzianka dla tych, którzy chcą by muzyka z Children of Morta towarzyszyła im podczas codziennych obowiązków. Ścieżka dźwiękowa z gry, której autorem jest Hamidreza Ansari, jest dostępna na YouTube, Spotify oraz iTunes!

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.