“Children of Morta” z drugą darmową aktualizacją i trybem NG+

0
Dzielna rodzina Bergsonów z gry Children of Morta kontynuuje swoją podróż po deweloperskiej mapie wraz z aktualizacją Setting Sun Inn. Darmowa aktualizacja to tryb New Game+, nowe scenki odgrywane w trakcie przygody i questy. Wstąp więc do gospody Zachodzącego Słońca na kolejną kolejkę – tym razem na koszt firmy.

Setting Sun Inn to druga z serii planowanych przez dewelopera Dead Mage i wydawcę 11 bit studios aktualizacji na rok 2020. New Game+ to nowe wyzwanie dla graczy, którzy zechcą jeszcze raz udać się w podróż z Bergsonami. Tryb ma dodatkowo podbity poziom trudności, zwiększa się też maksymalny poziom postaci.

Children of Morta – Setting Sun Inn – NEW GAME+ zwiastun:

Historia W Children of Morta zostanie natomiast wzbogacona ponad 50-ma nowymi przerywnikami, scenkami w domu Bergsonów i aktywnościami. Te dodatkowe fabularne fragmenty powinny jeszcze bardziej wzmocnić rodzinną więź bohaterów z graczami i cudownym światem Rea. Ponadto w podziemiach pojawią się nowe questy poboczne, które gracz otrzymuje od członków rodziny. Zarówno nowe scenki jak i misje dodatkowe dostępne będą dla graczy również podczas ich pierwszej rozgrywki. Aktualizacja obejmuje wszystkie platformy: Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Aktualizacja Setting Sun Inn zawiera:

  • Tryb New Game+ w którym gracze zachowują odblokowane postacie, ich progres, ulepszenia kupione w warsztacie Bena i laboratorium Margaret,
  • 20 nowych przerywników filmowych,
  • 8 nowych Home Interactive Events by jeszcze bardziej ożywić codzienność Bergsonów,
  • 26 nowych Home Idle Activities by rodzina miała się czym zająć,
  • 14 nowych wydarzeń i questów,
  • 3 nowe questy poboczne,
  • Zmiany w balansie rozgrywki i poprawki błędów.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.