„Children of Morta” – wysoko oceniane RPG akcji dziś debiutuje na Xbox One i PlayStation 4

0
Children of Morta, hitowa gra indie wydana na PC we wrześniu, od dziś dostępne jest na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Deweloper Dead Mage i wydawca 11 bit studios przedstawiają chwytającą za serce, wyładowaną akcją opowieść o niezwykłej rodzinie bohaterów oraz więzi, która ich łączy. Children of Morta to RPG akcji z elementy gier rogue-lite i hack n’ slashową walką z hordami przeciwników, która rozgrywa się w proceduralnie generowanych lochach i jaskiniach. Gra w cyfrowej dystrybucji dostępna jest za 79,99 PLN (Xbox One) i 87 PLN (PlayStation 4).

Dzięki partnerstwie z Merge Games, od 22 listopada będzie można również nabyć fizyczne wersje gry na Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch, również w kolekcjonerskim wydaniu Signature Edition. Cyfrowa wersja gry na konsoli Nintendo będzie dostępna od 20 listopada.

"Children of Morta" - wysoko oceniane RPG akcji dziś debiutuje na Xbox One i PlayStation 4
Mat. promocyjny

Children of Morta w pigułce:

  • ROZGRYWKA

Unikalny miks RPG akcji, gry rogue-lite i gatunku hack and slash. Zdobywając doświadczenie podnosisz nie tylko poziom pojedynczej postaci, ale również całej rodziny. W grze nie ma permanentnej śmierci, a członków rodziny można zmieniać po każdej wizycie w lochach.

  • FABUŁA

Historia Bergsonów rozgrywa się w odległej krainie, ale traktuje o emocjach znanych każdemu z nas: miłości, nadziei, tęsknocie, niepewności, stracie i poświęceniach, które jesteśmy skłonni podjąć by ratować tych, na których najbardziej nam zależy. To historia rodziny bohaterów, stojących wspólnie naprzeciw wkraczającej do ich krainy ciemności.

  • DUNGEON CRAWLER

Wszystkie poziomy w grze są proceduralnie generowane, co oznacza, że ich układ zmienia się podczas każdej wizyty. W każdym lochu mamy od dwóch do czterech poziomów oraz walką z unikalnym bossem. Zawsze możesz też wrócić do już odwiedzonych miejsce, by zdobyć dodatkowe punkty doświadczenia i zaliczyć zadania poboczne.

  • POSTACIE I UMIEJĘTNOŚCI

Ataki dystansowe, magiczne zaklęcia, uniki, umiejętności pasywne i aktywne – cały ten arsenał zagrań czeka na odkrycie. Możesz wybrać spośród sześciu członków rodziny, a każdy z nich ma unikalny zestaw umiejętności. Ojciec – John – to opiekuńczy ojciec, dzierżący miecz i tarczę. Starsza córka Linda jest precyzyjną łuczniczką, jej brat Kevin to cichym wojownikiem ze śmiertelnymi nożami, a młodsza siostra Lucy – żywiołową i odważną dziewczynką posługującą się magią ognia. Mark – starszy syn – to uważny adept sztuk walki, a kuzyn Joey miażdży przeciwników potężnym młotem.

  • STYL GRAFICZNY

Połączenie ręcznie rysowanego pixel artu i stworzonych klatka po klatce animacji z nowoczesnymi technikami oświetlenia ożywa świat Children of Morta w niesamowity sposób.

Children of Morta zwiastun premierowy:

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.