„Chernobylite” — CENEGA dostarczy bogate wydanie na PS4

Firmy All in Games, Perp Games oraz Cenega ogłosiły współprace, na mocy której Chernobylite w wersji na PlayStation 4 otrzyma specjalną edycję pudełkową.

Chernobylite to gra science-fiction survival horror RPG autorstwa polskiego studia The Farm 51, rozgrywająca się w niezwykle realistycznej, zeskanowanej w 3D, czarnobylskiej Strefie Wykluczenia.

Gracz wciela się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika czarnobylskiej elektrowni jądrowej, który powraca po 30 latach do Prypeci, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia narzeczonej. Jednak oprócz tego będziemy musieli zmierzyć się z innymi stalkerami eksplorującymi Zonę, ponadnaturalnymi stworzeniami i nieprzyjaznym środowiskiem. Ma to na celu zmusić nas do walki o przetrwanie, zmierzenia się z własnym strachem, utraconą miłości i dręczącą obsesją, aby ostatecznie zdekonspirować spisek.

Firma Cenega nawiązała współpracę z firmą Perp Show, dzięki której gra Chernobylite już 10 września ukaże się na PlayStation 4 w edycji pudełkowej składającej się z:

  • Wydrukowanej mapy Zony
  • Cyfrowych pocztówek
  • Cyfrowego artbooka The Art of Chernobylite
  • Cyfrowych dodatków

"Chernobylite" — CENEGA dostarczy bogate wydanie na PS4

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu