CD Projekt RED wyda grę karcianą „Cyberpunk 2077 – Afterlife”!

0
Firma CMON i studio CD Projekt RED zapowiedziały grę karcianą pod tytułem Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game.

Za produkcję gry karcianej Cyberpunk 2077 – Afterlife odpowiedzialny jest prawdziwy guru tego przemysłu, Erik M. Lang.

Jestem wielkim fanem cyberpunku, grałem w niego od pierwszej edycji. Wychowałem się na RPG-ach i trzymałem się tej marki przez wszystkie lata. Andrea Chiarvesio i ja jesteśmy przeszczęśliwi mogąc pracować nad tym tytułem.

– zapewnił Lang.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie CD Projekt RED:

Dzięki grze karcianej Cyberpunk 2077 — Afterlife gracze przeniosą się do mrocznych zakamarków Night City, w których bezwzględne gangi i korporacje toczą nieustającą wojnę o wpływy i pieniądze.

W grze wcielasz się w Fixera — w Night City nic nie dzieje się bez twojej wiedzy. Twoim zadaniem jest rekrutować cyberpunków, wyposażać ich w sprzęt i wysyłać na misje. Każda misja zakończona sukcesem podnosi twoją Reputację, a cyberpunkowie, którzy przeżyli, stają się Weteranami i przekazują swoją wiedzę oraz doświadczenie nowym rekrutom. W tym chromowanym świecie, Reputacja to najcenniejsza waluta.

A w Night City nic nie jest tanie. Przekonaj się czy możesz pozwolić sobie na wszystko czego chcesz. Decyduj które karty kupić, a które poświęcić aby zdobyć walutę na kolejne — pomoże ci w tym innowacyjna mechanika dobierania oraz specjalna tablica.

Gra karciana Cyberpunk 2077 — Afterlife będzie miała swoją premierę w 2020 roku.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.