Carrie-Anne Moss w „Horizon Forbidden West”. Poznajcie obsadę gry

Sony Interactive Entertainment przedstawiło zespół osób, które wcielą się zarówno w nowych sojuszników, jak i starych przyjaciół Aloy, w nadchodzącej grze Horizon Forbidden West. Do obsady została zaangażowana m.in. znana aktorka Carrie-Anne Moss.

Premiera najnowszej gry na wyłączność PlayStation 4 i PlayStation 5 – Horizon Forbidden West jest już tuż za rogiem, ponieważ tytuł zadebiutuje 18 lutego. Dlatego firma Sony Interactive Entertainment i studio Guerilla Games coraz chętniej dzielą się informacjami na temat produkcji, czego przykładem jest niedawna publikacja zwiastuna fabularnego.

Dzięki niemu wiemy, że kontynuacja przygód Aloy będzie podróżą wypełnioną licznymi zagrożeniami i niebezpieczeństwami. Jednak główna bohaterka nadchodzącego tytułu studia Guerrilla nie zmierzy się z wyzwaniami sama – będzie mogła liczyć na pomoc sojuszników.

W ich role obsadzono wyjątkowe osoby. W grze Ashly Burch wystąpi jako Aloy, Lance Reddick jako enigmatyczny Sylens, John MacMillan jako lojalny przyjaciel Aloy – Varl, a John Hopkins zagra Erenda. W Horizon Forbidden West pojawią się także dwie nowe postaci. Noshir Dalal pomógł w stworzeniu wojownika Kotallo, a znana aktorka Carrie-Anne Moss wcieliła się w postać tajemniczej i skrytej Tildy.

Na globalnym kanale PlayStation pojawił się film, w którym aktorzy ujawniają zakulisowe informacje na temat swoich postaci i dlaczego zdecydowali się w nie wcielić.

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu