Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 debiutuje na Nintendo Switch

Bestsellerowa seria Car Mechanic Simulator powraca na Nintendo Switch. Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 pozwala na stworzenie własnego imperium warsztatowego. Gra oferuje ponad 40 różnych aut i przeszło 1000 różnych części samochodowych. Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 opiera się na jednej z najlepiej ocenianych części serii, którą stworzono z myślą o PC. Datę premiery na Nintendo Switch ustalono na 15 kwietnia br.

Za produkcję i wydanie Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 odpowiada polska firma Ultimate Games S.A., która w 2019 r. wydała również na Nintendo Switch Car Mechanic Simulator Pocket Edition.

Symulator pozwala na wcielenie się w mechanika samochodowego oraz prowadzenie i rozwój własnego warsztatu. Głównym elementem rozgrywki w Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 są naprawy pojazdów, których gracze dokonują w ramach rozbudowanego systemu losowo generowanych zleceń. Tytuł oferuje także m.in. malowanie, tuningowanie i testowanie samochodów. W grze nie brakuje też np. wielopoziomowego parkingu, lakierni czy złomowiska.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 debiutuje na Nintendo Switch
Car Mechanic Simulator 2 / Ultimate Games S.A.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 daje do dyspozycji graczy ponad 40 różnych samochodów i przeszło 1000 różnych części samochodowych. W samych naprawach korzystać można z ponad 10 zróżnicowanych narzędzi.

Nowy symulator bazuje bezpośrednio na Car Mechanic Simulator 2018, bestsellerowej grze stworzonej przez Red Dot Games, która ma obecnie 90 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition 2 – główne cechy:

  • tworzenie warsztatowego imperium;
  • rozbudowany system zleceń;
  • ponad 40 aut i przeszło 1000 części samochodowych;
  • testowanie i tuningowanie samochodów;
  • parking, lakiernia i złomowisko.

Datę premiery gry w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch ustalono na 15 kwietnia 2022 r.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu