„Call of Duty: Vanguard” – ruszają alfa testy trybu Champion Hill na PS4 i PS5

Już dzisiaj posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 otrzymają pierwszą okazję, by zagrać w Call of Duty: Vanguard.

Kampania promocyjna nowego Call of Duty: Vanguard ruszyła na dobre. Najpierw ujawniono konkretne szczegóły na temat gry i jej zawartości. Następnie udostępniono fragment kampanii fabularnej i przedstawiono jedną z protagonistek, a teraz wszyscy posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą sprawdzić nowy tryb Wzgórze Mistrzów. Poniżej znajdziecie opis założeń trybu, a w tym miejscu przeczytacie o jego wstępnej zawartości.

Wzgórze Mistrzów to turniej przetrwania na wielu arenach, gdzie taktyka i strategia łączą się z szybką akcją i grą w zwarciu. Tryb składa się z czterech map połączonych w arenę – jest tam centralny obszar stacji kupna i cztery areny bojowe: Airstrip, Trainyard, Market oraz Courtyard. W nowym trybie oddział gracza składa się z dwóch lub trzech osób, a rywalizować będzie w systemie, gdzie każda drużyna spotyka się kolejno ze wszystkimi innymi oddziałami, przy czym każdy z nich będzie miał na początku określoną liczbę żyć. Celem każdego zespołu jest zredukowanie liczby żyć wszystkich pozostałych drużyn do zera w serii rund walki na czas.

W nowym trybie każdy zaczyna z tym samym wyposażeniem, ale zbieranie gotówki i zrzutów rozrzuconych po mapie, a także pokonywanie wrogów, pozwala na ulepszenie broni startowej
i zakup nowego uzbrojenia, wyposażenia, atutów oraz nagród za serię. Gracze będą mogli ulepszyć swoje wyposażanie podczas Rund Kupna, które odbywają się pomiędzy Rundami Walki. Sposób w jaki gracze wykorzystają gotówkę w każdym meczu (np. zatrzymując ją na większe ulepszenia w miarę upływu rund, lub wykorzystując ją na mniejsze, bardziej stopniowe ulepszenia po drodze) znacznie zmieni sposób w jaki każdy oddział stawi czoło nowym wrogom.

Co ważne, dostęp do Call of Duty: Vanguard – Champion Hill Alpha mogą uzyskać wszyscy użytkownicy PlayStation 4 i PlayStation 5, którzy mają zainstalowaną grę Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone lub Call of Duty: Black Ops Cold War, gdyż w menu każdej z tych wymienionych gier, wybranie zakładki menu alfy (po lewej stronie ekranu menu głównego) przeniesie gracza do Call of Duty: Vanguard jeśli już została pobrana, albo przekieruje użytkownika do strony pobierania w PlayStation Store. Wszyscy, którzy zdecydują się na przetestowanie najnowszej gry z serii Call of Duty otrzymają kartę Calling Card i emblemat – dostępne w Call of Duty: Vanguard po premierze, a także w Call of Duty: Warzone po integracji Vanguard.

Klienci PlayStation Store, którzy złożą przedpremierowe zamówienie cyfrowe gry, otrzymają natychmiastowe nagrody, takie jak: schemat arcydzieła broni Nocny nalot do natychmiastowego wykorzystania w Call of Duty: Black Ops Cold War i Call of Duty: Warzone, wczesny dostęp do otwartej bety Call of Duty: Vanguard, oraz specjalne dodatki, które będą dostępne w najnowszej odsłonie serii, takie jak Pakiet broni na front.

Oprócz tego ujawniono oficjalne daty beta testów gry.

Worldwide Multiplayer Reveal September 7, Pre-order and get Open BETA Early Access

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu