„Buzz Astral” w 4DX oraz „Elvis” przedpremierowo podczas Ladies Night

Uniwersum Toy Story staje się bogatsze o kolejny tytuł – Buzz Astral wchodzi na ekrany kin 17 czerwca. Ta pełnometrażowa animacja zrealizowana w studiu Pixar będzie dostępna także w formacie 4DX. Na miłośników retro i rock’n’rolla czekać będą pokazy przedpremierowe filmu Elvis, z rewelacyjną rolą Austina Butlera.

Buzz Astral jest jednym z bohaterów słynnej animacji Toy Story, której kolejne części realizowane były do 2019 roku i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Zabawki, które ożywają, gdy tylko człowiek odwróci wzrok zawładnęły wyobraźnią milionów dzieci na całym świecie. Buzz – astronauta był jedną z nich, a teraz wkracza na ekrany jako główny bohater. Jego niezwykłe przygody będzie można śledzić także w salach z ruchomymi fotelami i innymi atrakcjami zwiększającymi emocje filmowe.

Pokazy przedpremierowe – Elvis podczas Ladies Night oraz Czarny Telefon.

Na długo przed premierą goście Cinema City będą mieli okazję podziwiać Austina Butlera w roli króla rock’n’rolla – Elvisa Presleya. Film pokazywany będzie przedpremierowo 23 czerwca podczas Ladies Night w wybranych kinach sieci a także na specjalnych pokazach dla posiadaczy kart Unlimited. 17 i 18 czerwca odbędą się także przedpremierowe pokazy filmu Czarny telefon.

17 czerwca premiery będą miały również dwa francuskie tytuły: Bez strachu o wkraczaniu w dorosłość syna najpotężniejszego szefa mafii południowej Francji oraz Sekret Madeleine Collins, którego bohaterka prowadzi dwa równoległe życia, z dwoma rodzinami w dwóch różnych krajach.

Informacje o repertuarze dostępne są na www.cinema-city.pl .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu