„BrzydUla” powróci niebawem! TVN tworzy kontynuację

0
Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie stacji TVN, jeden ze słynnych i lubianych seriali, BrzydUla, powróci na nasze ekrany po ponad dekadzie.

Zdjęcia do kontynuacji serii zaczną się jeszcze w czerwcu. Fani na pewno ucieszą się na wieść, że w roli Uli Cieplak ponownie zobaczymy Julię Kamińską, nie zabraknie także Filipa Bobka jako Marka Dobrzańskiego oraz Małgorzaty Sochy, odgrywającej Violettę Kubasińską. Oczywiście w obsadzie pojawią się również nowi aktorzy.

Od zakończenia BrzydUli minęło już jedenaście lat, a obraz zaskarbił sobie serca polskich widzów, których każdego dnia było około trzech milionów. Serial otrzymał także trzy statuetki Telekamery TeleTygodnia w 2010 roku.

Jak informuje stacja TVN, kontynuacja pokaże, jak Ula przekonuje się, iż happy endy istnieją tylko w baśniach, a w prawdziwym życiu dominują szara codzienność, problemy i życiowe zakręty. Bohaterka musi dbać nie tylko o swoją karierę, ale również o męża i dzieci. Czy znajdzie siłę, by zawalczyć o swoje szczęście, a jednocześnie nie zatracić tego, co w niej najlepsze – humoru, nadziei i szlachetności?

Z kolei Marek będzie chciał udowodnić, że jest w stanie dobrze zarządzać firmą F&D bez pomocy Uli.

Widzowie zobaczą, jak zmienił się świat ich ulubionych bohaterów. Co ciekawe, w opisie od producentki pojawiają się pytania retoryczne: „Czy u jej boku jest Marek? A może zupełnie inny mężczyzna?”. Czyżby twórcy sugerowali, że związek Uli i Marka się rozpadł?

Opublikowano również pierwsze zdjęcia Julii Kamińskiej jako Uli dziesięć lat później:

Oprócz wspomnianych aktorów, możemy liczyć na powrót Łukasza Garlickiego (Sebastian Olszański), Mai Hirsch (Paulina Febo), Mariusza Zaniewskiego (Aleksander Febo), Łukasza Simlata (Adam Turek), Marka Włodarczyka (Józef Cieplak), Doroty Pomykały (Alicja Walewska), Krzysztofa Czeczota (Maciej Szymczyk), Dominiki Kluźniak (Iza Gajda) oraz Wacława Warchoła (Jasiek Cieplak).

Nowe odcinki BrzydUli trafią do TVN i na Playera już jesienią.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.