Bracia Duffer potwierdzają dalsze losy „Stranger Things”

Netflix szykuje się do rozpoczęcia zdjęć do czwartego sezonu Stranger Things już we wrześniu. Pytanie tylko, co dalej. Twórcy serialu, bracia Duffer, odpowiadają.

Wszyscy fani produkcji ucieszą się zatem na wieść, że na czwartym sezonie się nie skończy. W wywiadzie dla THR twórcy Stranger Things powiedzieli:

Czwarty sezon nie będzie końcem. Wiemy, jakie jest zakończenie i kiedy nastąpi. Pandemia koronawirusa dała nam czas na spojrzenie w przyszłość i ustalenie, co będzie najlepsze dla serialu. (…) rzuciło nam to lepsze światło na to, ile czasu potrzebujemy, bo opowiedzieć tę historię.

Przypomnijmy, że w nadchodzącej serii ponownie zobaczymy Winonę Ryder jako Joyce, Davida Harboura w roli Jima Hoppera, Finna Wolfharda jako Mike’a, Noah Schnapp jako Willa, Millie Bobby Brown jako Eleven, Caleba McLaughlina jako Lucasa, Gatena Matarazzo jako Dustina, Carę Buono jako Karen, Natalię Dyer jako Nancy, Charlie’go Heatona jako Jonathana, Joego Keery jako Steve’a, Sadie Sink jako Max i innych.

Nie wiemy jeszcze, kiedy czwarty sezon Stranger Things zadebiutuje na Netflixie.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu