Bohaterowie animacji “Piękna i Bestia”, Gaston i LeFou otrzymają własny serial na Disney+!

0

W role postaci wcielą się ci sami aktorzy, którzy pojawili się w pełnometrażowym filmie z 2017 r. Josh Gad (LeFou) oraz Luke Evans (Gaston). Popularny serwis streamingowy łączy siły z producentami serialu Dawno, dawno temu bazującego na baśniowym uniwersum. Muzyczna produkcja otrzyma aż sześć odcinków.

Źródła podają, że projekt jest jeszcze we wczesnych fazach realizacji, jednak jest wiadome, że akcja będzie się rozgrywała przed fabułą przedstawioną w filmie. Z dużym prawdopodobieństwem w tworzeniu produkcji weźmie udział kompozytor Alan Menken, twórca piosenek do filmów animowanych takich jak Mała Syrenka, Aladyn, Pocahontas czy właśnie Piękna i Bestia

W serialu nie zobaczymy innych występujących w filmie gwiazd takich jak Emma Watson czy Dan Stevens, otrzymamy jednak rozbudowaną historię uniwersum Pięknej i Bestii oraz całkowicie nowe spojrzenie na wspomnianych bohaterów. 

Filmowy remake animacji z 1991 r. został przyjęty bardzo pozytywnie oraz zarobił ponad bilion dolarów. Miejmy nadzieję, że powstający serial o czarnym charakterze oraz jego pomocniku spotka się z podobnymi reakcjami.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.