Bogowie upadną jeszcze tej zimy – premiera „Gods Will Fall” już w styczniu

Deep Silver ma przyjemność ogłosić Gods Will Fall, mroczną grę akcji fantasy, która zadebiutuje już 29 stycznia 2021 na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a także na PC.

Gods Will Fall, opracowane przez studio Clever Beans z Manchesteru, to mroczna, emocjonująca gra akcji fantasy opowiadająca o grupie wojownikach celtyckich, ocalałych ze zniszczonej armii, którzy postawili sobie za cel obalenie gnębiących ludzkość diabolicznych bogów. Zamówienia przedpremierowe na ten tytuł w sklepach cyfrowych ruszą w styczniu 2021 roku.

Przeżyj brutalne starcia odważnej, gotowej na wszystko bandy wojowników, których jedynym celem jest zerwać jarzmo, w jakim trzymają ludzkość bogowie. Każdy mężczyzna i kobieta, którzy potrafią podnieść ostrze, po zbyt długim znoszeniu brutalności rządów bogów, zostali wezwani do utworzenia klanu celtyckich ocalałych i stawienia czoła legionom przerażających bestii, które mieszkają w każdym z piekielnych królestw bogów.

Z każdą podjętą decyzją wiąże się osobista opowieść. Odnieś sukces i zobacz, jak rodzą się legendy. Ponieś porażkę i patrz, jak życie obraca się w proch.

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu