Black Mask pojawi się w „Batwoman”?

Już za kilka dni swoją premierę na The CW będzie miał drugi sezon jednego z superbohaterskich seriali stacji. Mowa o produkcji Batwoman, w której nowa odsłona zaprezentuje nie tylko nowe historie, ale także nową tytułową bohaterkę. 

Wcześniej czarno-czerwony strój przywdziewała Ruby Rose, teraz będzie on należał do Javici Leslie. Premiera pierwszego odcinka drugiej serii odbędzie się już 17 stycznia. U nas pierwszą odsłonę można obejrzeć na HBO GO.

Powoli docierają do nas nowe informacje o serialu. Najpierw te dotyczące roszady związanej z protagonistką, potem plakaty i teasery promujące obraz, a teraz okazało się, że jednych z antagonistów, jakim będzie musiała stawić czoła bohaterka, jest Roman Sionis a.k.a Black Mask. 

Niedawno bohatera mogliśmy zobaczyć w innym obrazie na podstawie komiksów DC Comics, filmie Birds of Prey, zagrał go Ewan McGregor. Obecnie nie wiadomo, kto wcieli się w złola w serialu. Wiadomo za to, że pojawi się w drugim sezonie Batwoman.

Będziecie oglądać produkcję?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu