„Black Canary” dostanie swój film – Jurnee Smollett w głównej roli

HBO Max pracuje nad solowym filmem o Black Canary. W roli powróci Jurnee Smollett, która wcielała się w tę postać w Ptakach nocy (i fantastycznej emancypacji pewnej Harley Quinn).

Black Canary to Dinah Lance. W filmie Ptaki nocy została przedstawiona jako tancerka burleski, która ratuje Harley Quinn przed próbą porwania. Bohaterka później zaczyna pracować dla złoczyńcy, Romana Sionisa, którego ostatecznie zdradza i ujawnia swoje nadludzkie zdolności do wydawania dźwięków na poziomie supersonicznym.

Produkcją filmu ma się zająć Sue Kroll. Scenariusz natomiast wyszedł spod ręki Mishy Green, nie wiemy jednak, czy zajmie się ona również reżyserią produkcji.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu