„Biomutant” – nowy zwiastun rozgrywki i dodatek do preorderów

Premiera wyczekiwanej gry Biomutant coraz bliżej. Zostały już tylko dwa miesiące do rozpoczęcia tej wyjątkowej przygody.

Biomutant to wyczekiwany RPG akcji z otwartym światem, w którym gracz zostanie zabrany do postapokaliptycznego świata zaludnionego przez człekokształtne zwierzęta.

Gra ukaże się na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One już 25 maja, więc za równe dwa miesiące i z tej okazji do Sieci trafił nowy zwiastun prezentujący różne aspekty wszechstronnego systemu walki.

Ponadto ujawniono nowy dodatek do cyfrowej edycji przedsprzedażowej i fizycznych wydań edycji kolekcjonerskiej i Atomowej, którą jest dostęp do klasy najemnika. Niezależnie od tego, czy będą kupione przed czy po premierze – w pudełku znajdzie się ulotka z kodem.

Klasa najemnika to unikalny zestaw cech, grywalny już od początku tylko dzięki temu dodatkowi. Najemnik startuje operując dwiema broniami naraz, klasyczną kataną i krótszym wakizashi, jeśli przełożyć to na warunki naszego świata. Mówiąc najprościej, od samego początku pozwoli doświadczyć świata Biomutant jako klasyczny wojownik o wyglądzie samuraja.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu