Biografia Boba Dylana z Timothée Chalametem nie powstanie?

Jaki los czeka film biograficzny o słynnym muzyku, Bobie Dylanie, w którym główną rolę miał zagrać Timothée Chalamet?

Jak donosi Collider, reżyser produkcji jest w tej chwili zaangażowany w blockbusterowy projekt, a ponadto protokoły bezpieczeństwa, dotyczące pandemii koronawirusa, rzucają twórcom kolejne wyzwania. Postanowiono zatem, że biografia Boba Dylana zostanie zawieszona, do odwołania.

Na chwilę obecną nie ma potwierdzenia, czy trwają rozmowy na temat całkowitego skasowania projektu. Jak mówi Phedon Papamichael, szef zdjęć, nie sądzi on, by obraz o dwunastokrotnym laureacie Grammy był już martwy, ale raczej jest ciężki do stworzenia w erze koronawirusa, bowiem spora część scen rozgrywa się w małych klubach, z dużą liczbą statystów, a to już powoduje zagrożenie.

Producentami wykonawczymi filmu są Bob Dylan, Brian Kavanaugh-Jones i Andrew Rona, z kolei wieloletni menadżer muzyka, Jeff Rosen, zasiada na krześle producenckim. Obraz nosi tytuł Going Electric i ma śledzić losy Boba Dylana – od folku, aż po nagłą zmianę na rock’n’roll.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu